מידע כללי לצילומי תדמית

צילומי תדמית מאוד פופולריים היום כיוון שמאפשרים לכל לקוח פוטנציאלי להציץ אל מאחורי מסך הברזל הרשמי של חברות רבות ולאפשר להם לראות את האנשים בעמדות המפתח. צילומים אלו יכולים להתפרסם בכל מדיה אפשרית והינם בעלי תפוצה רחבה מאוד- באתר העסק, על כרטיסי הביקור, מדיה חברתית ואף שלטי חוצות. בסטודיו של ישראל תוכלו לקבל את שירותי הצילום של איש מקצוע מנוסה אשר יעזור לכם לתעד ולהנציח את הצד הטוב ביותר שלכם.

צילומי תדמית – איך עושים את זה נכון?

צלם מקצועי – אין ספק כי אין תחליף לעבודה של צלם מקצועי ככל שזה מגיע לצילומי תדמית. בחירה בצלם הנכון יכול לגרום לכם להתבלט על פני המתחרים שלכם. חשוב לוודא כי קיימת אינטראקציה חיובית עם הצלם שבחרתם, זאת תוכלו לוודא אפילו בשיחת הטלפון הראשונית איתו. בשיחה תתאמו ציפיות לגבי התוצר הסופי, וביום הצילומים עצמו הוא יוכל להוציא את הצדדים המחמיאים ביותר שלכם בעזרת העמדה נכונה וציוד צילום ותאורה מתקדמים.

מלתחה- כיוון שצילומים מסוג זה מתמחים ביצירת תדמית מבוקשת, חשוב לשים לב כי הבגדים אשר תביאו עמכם יתאימו לאופי התפקיד אותו אתם רוצים לשדר. מומלץ להגיע עם מספר אופציות של לבוש, הסטים צריכים להיות מגוונים כך שגם הצלם יוכל להמליץ לכם על האופציה המחמיאה ביותר לכם, כך שתוצגו בצורה הפוטוגנית והמקצועית ביותר. כמו כן, אפשרויות שונות של סטי לבוש יאפשרו לצלם מגוון של תמונות שונות, בהן תוכלו להשתמש לכל מטרה שתראו לנכון.

צילומי תדמית – הפנים של העסק שלך

צילומי תדמית הם חלק בלתי נפרד מהאסטרטגיה השיווקית שלכם. אתם הפנים של העסק שלכם ועל כן אתם מייצגים את כל אשר החברה שלכם עומדת מאחוריו. בסט צילומים זה אתם מעניקים ללקוחות שלכם לראות מי עומד מולם. שהרי אנו חיים בעולם דיגיטלי מחושב ואנשים רבים מחפשים את היחס האישי והבן אדם מאחורי המותג האיכותי.

 

                                                                                             למחירון לחץ כאן