מידע כללי לצילומי ניו בורן

צילומי ניו בורן נועדו להנציח את הפלא החדש אשר הצטרף לחיק משפחתכם. לאחר תשעה חודשים של המתנה וציפייה, הורים רבים מעוניינים לתעד את החוויה הנפלאה של הופעת חיים חדשים בעולם, זו הריי חוויה בלתי נשכחת אשר תיעוד שלה ילווה אתכם גם הלאה.

 

 לגלריית צילומי ניו בורן 

 

מתי לבוא לצילומי ניו בורן?

צילומים מהסוג הזה מתעדים את התינוק בימיו הראשונים, כך שהזמן המושלם להגיע הוא 5-14 יום לאחר הלידה (בנים עדיף לפני הברית) בתקופה עדינה ומיוחדת זו תינוקות קטנטנים עדיין מתנהגים ונראים כאילו היו ברחם, הבעות הפנים שלהם, תנועות הגוף ותנוחות השינה. צילומי תינוקות לאחר תקופה זו לא ייחשבו טכנית צילומי ניו בורן כיוון שלאחר שבועיים תינוקות עוברים לשלב חדש בהתפתחות שלהם. הם ערניים יותרו התנוחות שלהם שונות. ניתן כמובן לעשות גם את צילומי התינוקות בשלבים מאוחרים יותר, אך על מנת לקבל צילומי ניו בורן מומלץ אף לקבוע תאריך במהלך השליש השני של ההריון.

מה צריך להביא לצילומי ניו בורן?

צילומי New Born לוקחים זמן. לעיתים סביב ה-3 שעות. זאת כיוון שנדרשת סבלנות רבה וזמן מספיק על מנת לצלם את תינוקך גם בשעות העירות וגם בשעות השינה. חשוב להביא כמות מספיקה של אוכל לחצי יום. לא צריך להביא בגדים לתינוקך במיוחד לצילומים, בסטודיו ישנם אביזרים שונים שניתן להשתמש בהם. אני ממליץ בחום כי גם את תקחי חלק בצילומים, כך שיש גם להביא בגד איתו תרגישי בנוח הצילומים עבור עצמך. 

באהבה ובסבלנות

תינוקך נמצא בתקופה עדינה ומיוחדת, ותפקידי כעת הוא לתעד ולהנציח את הרגע הכי מתאים. החיוך הספונטני ומגוון רחב של הבעות פנים ייצור מזכרת נפלאה ומרגשת מהימים הראשונים שלאחר הלידה. הצילומים יתבצעו בקצב איטי בכדי למנוע אי נוחות אצל תינוקך, ולאפשר גם הפסקות במידת הצורך לאוכל, החלפת חיתול ועירסולו כדי לעזור לו לשקוע בשינה. הדבר החשוב ביותר בעת צילומים אלו, הוא הביטחון והנוחות שלך ושל האוצר הקטן שלך. כך שזה למעשה העיקרון המנחה שלי בעת הצילומים- מקצועיות ועדינות, תוך יחס אדיב ושמירה על אווירה נעימה, אסטטית ובטוחה.