מידע כללי לצילומי משפחה

צילומי משפחה מתבצעים באווירה פתוחה וכיפית, כך שנוכל לתפוס את הרגעים הטבעיים והיפים שלכם. במשפחה לומדים על כמה הלב יכול להיפתח ולאהוב, כך שגם תוך כדי ויכוחים, תמיד נזכור את היחידה המשפחתית האוהבת, דואגת ותומכת תמיד. בסטודיו של ישראל תוכלו למצוא צלם מקצועי עם עין חדה המסוגלת לתפוס את הרגעים המאושרים שלכם יחד.

מה עושים בצילומי משפחה?

אני מצלם אתכם בכל השילובים האפשריים. בד"כ מתחילים מתמונות של כולם ביחד, לאחר מכן נתחיל לפצל אתכם ולצלם אתכם בשילובים שונים.

מה צריך להכין לצילומי משפחה?

בצילום משפחתי מאוד יפה שכולם לבושים בצורה אחידה, למשל כולם בג'ינס וחולצה חלקה בצבע לבן, שחור או צבע אחר. 
רעיון נוסף, שההורים בצבע אחד והילדים בצבע אחר או הבנים בצבע אחד והבנות בצבע אחר.
אין צורך בנעלים, מצטלמים יחפים.

מהם תמונות ערוכות?

 שיפוץ התמונה – הסרת שריטות/ פצעים, החלקת העור והוספת אלמנטים ברקע (לחלק מהתמונות) שינוי צבע וגוון/ שחור לבן וכו'.
 

איך להיערך לצילומי משפחה?

  • הכנה מראש – לפני יום צילומים חשוב להכין גם את הילדים לקראתו. לספר להם מה הולכים לעשות, היכן ואיך היום הולך להתנהל בצורה כללי. כיוון שיום הצילומים יכול גם להימשך כשעתיים, מומלץ להביא בקבוק מים ומשהו לנשנש לכל המשפחה במידה ומישהו יהיה רעב.
  • מלתחה – לאחר בחירה על מועד ומקום הצילומים, מומלץ לקבוע קוד לבוש מסוים, כמובן לפי מה שאתם מעדיפים ונוח להורים ולילדים יחד. ניתן להגיע בתלבושות תואמות או בווריאציות שונות של אותו הגוון. דבר זה מוסיף להרמוניה בעת הצילום. מומלץ להביא בגדים נוספים להחלפה במידה ויצוצו תקלות מלחתה מסוגים שונים, קרע בבגד או שוקו שנשפך על שמלה לבנה.
  • מהלך הצילומים – ביום צילומים בסטודיו אתם יכולים ליהנות מאווירה פרטית ונינוחה. במהלך היום תצטלמו בתנוחות שונות, בשילובים שונים של בני המשפחה כשהמטרה היא לייצר כמה שיותר תמונות טבעיות המלאות צחוק וחיוכים. כך שחלק מהאווירה תכלול משחקים עם הילדים שיניבו תמונות מלאות אושר. ניתן כמובן להתמקד גם בתמונות מבוימות יותר, הכל לפי בחירתכם והעדפתכם האישית.

 

 

                                                                 לגלריה לחץ כאן 

הדגש הוא – ביחד

צילומי משפחה יספרו את הסיפור שלכם כיחידה אחת. אולי הדבר הכי חשוב הוא ליהנות מן החוויה. מוזיקה נעימה ומשחקים אהובים הם חלק בלתי נפרד מיום הצילומים ובונים את האווירה הכיפית בה אנו רוצים להעביר את היום. שהרי ברגע שכל אחד מאתנו ירגיש בנוח כל תמונה תשקף את החיוך שלו באופן הרבה יותר בוהק והתוצאה הסופית תהיה הנצחה של החיבור הנפלא והאמיתי שיש בינכם לנצח.

 

צילומי משפחה