מידע כללי לצילומי ניו בורן

מתי לבוא לצילומי ניו בורן?

צילומים מהסוג הזה מתעדים את התינוק בימיו הראשונים, כך שהזמן המושלם להגיע הוא 5-14 יום לאחר הלידה (בנים עדיף לפני הברית) בתקופה עדינה ומיוחדת זו תינוקות קטנטנים עדיין מתנהגים ונראים כאילו היו ברחם, הבעות הפנים שלהם, תנועות הגוף ותנוחות השינה. צילומי תינוקות לאחר תקופה זו לא ייחשבו טכנית צילומי ניו בורן כיוון שלאחר שבועיים תינוקות עוברים לשלב חדש בהתפתחות שלהם. הם ערניים יותרו התנוחות שלהם שונות. ניתן כמובן לעשות גם את צילומי התינוקות בשלבים מאוחרים יותר, אך על מנת לקבל צילומי ניו בורן מומלץ אף לקבוע תאריך במהלך השליש השני של ההריון.

מה צריך להביא לצילומי ניו בורן?

צילומי New Born לוקחים זמן. לעיתים סביב ה-3 שעות. זאת כיוון שנדרשת סבלנות רבה וזמן מספיק על מנת לצלם את תינוקך גם בשעות העירות וגם בשעות השינה. חשוב להביא כמות מספיקה של אוכל לחצי יום. לא צריך להביא בגדים לתינוקך במיוחד לצילומים, בסטודיו ישנם אביזרים שונים שניתן להשתמש בהם. אני ממליץ בחום כי גם את תקחי חלק בצילומים, כך שיש גם להביא בגד איתו תרגישי בנוח הצילומים עבור עצמך. 

באהבה ובסבלנות

תינוקך נמצא בתקופה עדינה ומיוחדת, ותפקידי כעת הוא לתעד ולהנציח את הרגע הכי מתאים. החיוך הספונטני ומגוון רחב של הבעות פנים ייצור מזכרת נפלאה ומרגשת מהימים הראשונים שלאחר הלידה. הצילומים יתבצעו בקצב איטי בכדי למנוע אי נוחות אצל תינוקך, ולאפשר גם הפסקות במידת הצורך לאוכל, החלפת חיתול ועירסולו כדי לעזור לו לשקוע בשינה. הדבר החשוב ביותר בעת צילומים אלו, הוא הביטחון והנוחות שלך ושל האוצר הקטן שלך. כך שזה למעשה העיקרון המנחה שלי בעת הצילומים- מקצועיות ועדינות, תוך יחס אדיב ושמירה על אווירה נעימה, אסטטית ובטוחה.

ניו בורן צילומים - בטיחות ונסיון

אחד הצילומים האהובים עליי הם צילומי ניו-בורן, הרוך, האיברים הקטנים והתמימות פשוט שובים אותי… לצלם ניו בורן דורש המון נסיון, אני למדתי מה מתאים לכל תינוק ספיציפי, כי אין שניים שזהים.

צילומי ניו בורן במחיר שפוי

מה הוא או היא יכולים לעשות ולא לעשות, איפה עובר גבול היכולת שלהם ולעצור הרבה לפני שאני מגיע אליו. כי למרות שתמונות יפות חשובות, הן לא יותר חשובות מהתינוק שלכם וזה מה שמנחה אותי לאורך כל הצילומים, בטיחות מעל לכל ושלוותו של העולל הקטן שנמצא בידיים שלי.

צילום תמונות ניו בורן

צילומי ניו בורן הם הצילומים של התינוק בתקופה הראשונה לאחר הלידה. פירוש המושג הזה, אשר הובא מחו"ל ויש לו ניחוח אמריקאי מובהק, הינו "צילומים של תינוק שזה עתה נולד".

ניו בורן תמונות

סטודיו ישראל יונייב עוסק בצילומים תוך התמקדות מיוחדת בצילומים בתקופת ההיריון וצילומים של תינוקות בתקופה הראשונה שלאחר הלידה. כאן, נכין עבור כל אישה וכל משפחה המעוניינת בכך אלבום צילומים איכותי ומקצועי. בשורות להלן נרחיב את היריעה באשר לצילומי ניו בורן, נבהיר את החשיבות שלהם ואת החשיבות הרבה בבחירת מומחה מקצועי לצילום.

צילומי ניו בורן – מה זה בעצם ולמה זה כל כך מרגש

צילומי ניו בורן, כפי שכבר הוסבר לעיל, הם צילומים של הרך הנולד, בימים הראשונים שלאחר הלידה. בימים האלה, אשר מבחינת התינוק הם התחלה של חיים חדשים, ההתנהגות של התינוק דומה מאד להתנהגות שלו כאשר היה נתון בתוך הרחם של היולדת. סדרת צילומים המתבצעת בתקופה הזאת, מבליטה ומדגישה את ההתנהגות הייחודית של התינוק, תוך ניסיון ללכוד את הפרטים הקטנים בהתנהגות הזאת.

ניו בורן צילומים

מה שמייחד את התקופה הזאת, היא העובדה שההתנהגות הזאת לא תישאר לאורך זמן, וככל שיעברו הימים – התינוק יסתגל למצבו החדש ויחיל להתנהג באופן שתואם יותר ויותר את ההתנהגות של כל תינוק וכל ילד אחר. ככל שהצילום הוא מקצועי יותר, כך יכול הצלם המקצועי ללכוד את התינוק ברגעים מיוחדים, או במצבים בלתי שגרתיים שכמוהם לא ישובו להתרחש ככל שיעבור הזמן.

צילומי ניו בורן והחשיבות שלהם

החשיבות של צילומי ניו בורן מקצועיים נובעת מהרצון לתעד בצורה מסודרת את כל שלבי ההתפתות של התינוק, מרגע הלידה והלאה. בימים הראשונים, ההתפתחות של התינוק נמדדת במונחים יומיים – וכל יום מביא איתו חידושים מרעישים המרטיטים את הלב. אם יש לכם עניין

צילומי ניו בורן בבית

בביצוע צילומים איכותיים של ניו בורן, אתם בהחלט במקום הנכון והמתאים ביותר. צרו קשר עם סטודיו ישראל יונייב. אנו נתאם אתכם את המועד הנוח ביותר והמתאים ביותר עבורכם, לביצוע צילומים שיהפכו מעתה ואילך לחלק מההיסטוריה של התינוק, שכהרף עין יצמח ויגדל.

שאלות תשובות

למה לצלם תמונות ניו בורן?

המטרה בצילום תמונות ניו בורן היא תיעוד שלבי התפתחות הגדילה של התינוק מהלידה והלאה.

מדוע חשוב לבחור צלם מקצועי לצילומי ניו בורן?

לאור הרגישות שבצילום תינוקות קטנטנים בטווח גילאי 5 עד 14 יום יש חשיבות לבחירת צלם מקצועי בעל ניסיון המצלם בסביבה ואווירה בטוחה ונינוחה לתינוק.

למה לפנות אל ישראל יונייב לצילומי ניו בורן?

ישראל יונייב הוא צלם מקצועי ומנוסה המתמחה בצילומי ניו בורן אשר מעבר לאיכות תמונות גבוהה הביטחון של התינוק הקטן במהלך הצילומים נמצע מעל הכל. ישראל יעניק לכם ולתינוק סביבת צילום בטוחה בסטודיו וחוויה בלתי נשכחת.