מידע כללי לבוק בת מצווה

בוק לבת מצווה הוא אחד הטרנדים הגדולים, לא משנה אם החגיגות באולם גדול או בחיק המשפחה והחברים הקרובים, הרי שהצילומים של ילדת יום ההולדת ילוו אתכם לאורך זמן רב גם לאחר החגיגות. בת מצווה יש רק פעם אחת בחיים ונרצה לזכור את החוויה הזו לעד. שמי ישראל יניב ואני אשמח לקחת חלק ביום המיוחד הזה ולהוציא לפועל את הבוק שיהפוך את הנערה הצעירה שלכם למלכה ליום אחד.

 

 לגלריית בוק בת מצווה 

 

חגיגה ייחודית – צילום בוק לבת מצווה

יום הצילומים יתבצע בשעות שונות של היום, בתאורה ותפאורה שונות לפי בחירתכם, על מנת ליצור גיוון וייחודיות בין כל תמונה.

  • בוק בחיק הטבע- צילום בוק בטבע ילמד אותך להתחבר ליופי הטבעי והנדיר שלך. זו יכולה להיות חווית צילום מאתגרת וחופשית לצד נופים מרהיבים- חוף ים סלעי, פרדס פורח ואפילו יער ירוק עד. העוצמה המרהיבה של הטבע משמשת כתפאורה טבעית, ומבטיחה להציג את כלת השמחה באור הטוב ביותר. חשוב לזכור, כיוון שיום צילומים זה יהיה בחוץ, יתכן ותאלצי להתמודד אובייקטים הנכנסים לפריים, כמו חתול שעבר באזור והחליט לומר שלום, או עם הסחות דעת.
  • בוק מקצועי בסטודיו- כאן תוכלי לדגמן במיטב האיפור והתסרוקות לפי רצונך. אם ברשותך יש אביזרים מיוחדים מחוגים, תחביבים או כל דבר אחד שאת אוהבת, את מוזמנת להביא אותך איתך. נוכל לשלב אותם בצילומים כך שנוסיף פן נוסף מהאישיות שלך לתוך הבוק. בסטודיו ניתן למצוא מגוון רקעים ואביזרים לצילום.

                                                                            

צילומים מהאגדות

כל בוק הוא ייחודי ומותאם אישית לאופי של הנערה. כך שאלבום התמונות שלכם יהיה ללא ספק מיוחד ושונה מכל דבר אחר שראיתם. אלבום הבת מצווה הוא ספר אגדות שמספר על הנערה המדהימה שאת. כל דף הוא חלק נוסף המתאר את החיוך שלך, המבט המיוחד וכל מה שהופך אותך לכוכבת האמיתית שאת.