מידע כללי לצילומי גיל שנה

 

קייק סמאש (Cake Smash) זהו טרנד עולמי שסוחף גם אותנו בארץ. אז במידה ותהיתם מה קורה כששמים ילד בן שנה בחדר עם עוגה? התשובה היא ללא ספק- המון חיוכים, צחוק ובלגן. צילומי קייק סמאש מבטיחים חוויה מושלמת ומתוקה עבור הקטנטנים ותמונות שתמיד יעלו חיוך בליבכם בכל פעם שתראו אותן. בסטודיו של ישראל תוכלו לחגוג את יום הולדתו של האפרוח שלכם בעיטור פרצופו המאושר בעוגת יום הולדת צבעונית.

קייק סמאש – דברים שחשוב לדעת

עוגה ותפאורה- ציפוי העוגה והקצפת הצבעונית המעטרת אותה נועדו למקסם את החוויה הכיפית והשמחה הזו. העוגות מעוצבות ועשויות בקפידה ממיטב החומרים בשוק. את צבע העוגה תוכלו לבחור ובמידת הצורך גם להתייעץ איתי בהתאם לצבעוניות הסט. לרגל הצילומים מוצעים 4 רקעים צבעוניים ומיוחדים במגוון אביזרים ותלבושות לבחירתכם שהסטודיו מספק לרגל הצילומים.

כיף- השלב הראשון הוא סשן צילומי משפחה באווירה נעימה על מנת שירגיש בנוחות ויצבור ביטחון,. לאחר מכן עוברים לצילום עם החוגג/ת במגוון בגדים, אביזרים ורקעים שונים, לאחר מכן עוברים לכיף האמיתי. מציבים את עוגת היום הולדת מול הקטן, ונותנים לטבע לעשות את שלו. לא חולף הרבה זמן והעוגה מוצאת את עצמה מפורקת עם שאריות מפלילות על ידיו ופניו של ילדכם, לבסוף עוברים לשלב האמבטיה הכי פוטוגנית בתיעוד מלא.

 

לגלריה לחץ כאן 

הקסם שבפשטות

הקונספט של צילומים מהסוג הזה הוא פשוט מאוד. הילד יושב בלבוש חגיגי מול עוגת יומולדת צבעונית, ובאופן הכי טבעי מתעניין בגוש הצבעוני מולו, טועם, אוכל אותה בחשק גדול, מפרק את העוגה ואפילו קופץ לתוכה במידה וירצה. כל השלבים האלו ישולבו לכדי אלבום המתעד את התהליך הכיפי והחוויתי שאתם וילדכם זוכים לו. כשרואים את ההתרגשות של ילדי יום ההולדת אל מול העוגה שמחכה רק להם, אי אפשר שלא לזרוח משמחה יחד איתם. לא צריך להכריח את הקטנטן לעמוד מול מצלמה ולחייך, הרי הוא נמצא כאן בסיטואציה כיפית וטבעית, כך שכל מה שנותר להורים זה להביט בשעשוע  באושר הקטן שלכם המכוסה שאריות עוגה וחיוכים.