מידע כללי לצילומי הריון

 

צילומי הריון מעניקים לך הזדמנות לחוויה בלתי נשכחת. בואי להצטלם בצורה הכי יפה, נשית וטבעית, כך שתוכלי לזכור לנצח את התקופה הנפלא ומלאת קסם שאת חווה כרגע. את לא צריכה להיות דוגמנית מקצועית על מנת להפיק בוק הריון מפואר עם תמונות מדהימות. ישראל יניב הוא צלם מנוסה המבטיח לך חוויה מרגשת ומעוררת השראה אשר תנציח את השלבים בהוספת נס קטן ומתוק לתא המשפחתי שלך.

 

 לגלריית צילומי הריון 

 

מתי מומלץ להצטלם?

מומלץ להצטלם בין שבוע 29 ל-35, ישנם לא מעט מקרים שגם מצטלמים בשבוע 35 פלוס, לא לדאוג אם לא עמדתם בזמן המומלץ.
בהריון תאומים הטווח המומלץ לצילום הריון הוא בין שבוע 27 ל-29.
 

מהם תמונות מרוטשות?

שיפוץ התמונה – הסרת שריטות/ פצעים, החלקת העור והוספת אלמנטים ברקע (לחלק מהתמונות) שינוי צבע וגוון/ שחור לבן וכו'.
 
 

צילומי הריון – חוויה מותאמת אישית

צילומי הריון מתמקדים בהנצחת הרגע המושלם שלך ושל ילדך לעתיד כך שזה אך טבעי שכל החוויה תותאם לך ולצרכים שלך בצורה המושלמת. צילומי הריון בסטודיו מאפשרים צילום באווירה נינוחה ואינטימית. סוג זה של צילומים מעניק הזדמנות להצטלם בצורה פרטית ואינטימית, מוקפת בבני משפחתך במידה ותרצי שיגיעו איתך. זוהי סביבה מבוקרת היוצרת אווירה בטוחה ונינוחה על מנת שתרגישי בנוח עם עצמך ונוכל יחד לתעד את היופי הנשי המלא רוך ועדינות שלך. בסטודיו תוכלי למצוא מגוון רחב של אביזרים ורקעים מהם תוכלי לבחור את אלו אשר את מתחברת אליהם באופן אישי.

המטרה של כל יום הצילומים היא להנציח את התחושות שמלוות אותך בתקופה המרגשת הזו, כך שאחד הדברים החשובים ביותר הוא תחושת הנוחות שלך בעת הצילומים. לאורך היום, תוכלי מפעם לפעם להביט בצילומים ובמידה ויש משהו שלא מצא חן בעינייך אשמח לשמוע ולתקן את מה שאפשר. זה היום המיוחד שלך ועל כן חשוב שתרגישי מרוצה ובטוחה מהתהליך והתוצאה הסופית.

 

בוק הריון מקצועי

אחד הדברים החשובים ביותר לוודא הוא כי הצלם איתו תעבדי יהיה מקצועי ובעל ניסיון בסוג הזה של צילומים. דבר זה יאפשר לך להרגיש ביותר נוחות בעת בה מתעדים את התחושות שמלוות אותך בתקופה המרגשת הזו. חלק מהמקצועיות מתבטאת בהעמדה לרשותך את ציוד הצילום והתאורה הטובים ביותר בתחום.  החלק השני הוא ברמת הרגישות וההתחשבות בך ובצרכייך. כל הריון הינו יחיד ומיוחד ועל כן מושם דגש רב על הענקה של חוויה ייחודית לך ולכל אשר תרצי שיצטרף לצילומים.